STARŠÍ ŽÁCI - ČLÁNKY

______________________________________________________________________________________________

MČR Starších žáků

Za sebe můžu jenom tým pochválit, trénují poctivě, zápasy se jim dařily a moc si vážím jejich kázně, jsou nejméně trestaným a vylučovaným  týmem. V tomhle ohledu odvádí Marek bezvadnou práci a já oceňuji jeho přístup a nasazení. Bez komentáře nemohu ponechat ani perfektní výkon kapitána zejména Starších Žáků, Dády Brauna -  je příkladem a tahounem nejen svým chováním a hráčským umem, ale také přístupem ke škole a uměním zaujmout kluky v týmu a podporovat je i ve chvílích, kdy se jim nedaří.

Hana Baušová - vedoucí Starších žáků

Vítězství na západě

Datum a čas utkání: 11.10.2015 10:00

TJ SNACK Dobřany : TJ Blatná Datels 1:5 (0:1,0:3,1:1)

Střelci: 11. Hnyk M., 17. Hnyk Š., 20. Braun, 23. Hnyk M., 26. Braun

Střely: 13:27

Vyloučení: 1:1

Sestava: Bauš - Braun, Říha, Hnyk Š., Hnyk M., Slezák, Fojtů, Fišer, Ochotný, Kratochvíl

Komentář: V první třetině se hrála celkem vyrovnaná partie, až do doby, kdy se hostům podařilo dát gól. Od té doby převzali Datlové otěže a po zbytek zápasu byli lepším týmem.

Konečně za tři body

Datum a čas utkání: 4.10.2015 10:30

HBC Prachatice : TJ Blatná Datels 1:3 (0:1,0:1,1:1)

Střelci: 5. Braun (Říha), 24. Braun, 25.Hnyk  M.(Braun)

Střely: 29:31

Vyloučení: 4:0

Sestava: Bauš,Chaloupka –Braun, Říha, Fišer, Hnyk Š., Hnyk M., Slezák, Fojtů, Kratochvíl, Paukner, Horažďovský

Komentář: Po jedné prohře a dvou remízách se konečně Datlům podařilo zvítězit. Výsledek se ale nerodil snadno. Byl to v celku vyrovnaný duel, což dokazují i střeli na branku. Z pohledu Blatné však bylo důležité vstřelení prvního gólu a postupné zvyšování vedení, na které dokázali odpovědět Prachatičtí až v 27. minutě, čímž korigovali na konečných 1:3.

Fotogalerie

Tentokrát šťastnější Pedagog

Datum a čas utkání: 20.9.2015 10:00

TJ Blatná Datels : SK Pedagog Č.B. 1:2 ss (0:1,0:0,1:-0:1)

Střelci: 36. Braun (Kratochvíl)

Střely: 31:23

Vyloučení: 1:4

Sestava: Bauš (Chaloupka) - Ochotný, Hnyk Š., Paukner, Kratochvíl, Říha, Slezák, Fojtů, Hnyk M., Horažďovský, Daněk, Braun

Komentář: Začátek zápasu se pro mladé datlíky nevyvíjel zrovna podle jejich představ. Hned v první minutě se Pedagog ujal vedení po gólu Kovaříka. To také bylo ze strany Budějovic gólově vše až do konce zápasu. Blatná srovnala krok a hrál se vyrovnaný zápas. Těsně před koncem utkání se domácím podařilo vyrovnat zásluhou Brauna při hře 5:3 a tak se muselo rozhodnout až v nájezdech. Ty zvládli lépe hosté a tak si po zásluze odvezli dva body a domácím zbyl jen jeden.